Olecko

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Aktualności

Szkolenia z branży beauty

henna pudrowa lifting i laminacja rzęs laminacja brwi ZDZ Olecko

Marzysz o długich gęstych rzęsach?
A może czas zapanować nad niesfornymi brwiami?
Jak poradzić sobie z pielęgnacją rzęs i brwi
skoro ciągle zamykają zakłady kosmetyczne?

W dobie utrzymującej się pandemii, nie jedna z nas miała odwołaną wizytę u swojej kosmetyczki. Trzeba było przeprosić się z pęsetką, zalotką czy kredką do brwi. Jedynym SPA było to nasze – domowe. Wiadomo, efekty były różne i krótkotrwałe. A co jeśli same byście wiedziały, jak w profesjonalny sposób wykonać laminację brwi i rzęs lub hennę pudrową?

 

NOWOŚĆ w naszej ofercie!

Szkolenia z henny pudrowej, laminacji brwi, liftingu i laminacji rzęs. Szkolenia kierowane są nie tylko dla kosmetyczek, ale również dla osób interesujących się branżą beauty, chcących na własną rękę wykonywać drobne zabiegi.

Henna pudrowa

Zabieg wykonywania henny pudrowej jest świetną alternatywą dla permanentnego makijażu brwi. Jest również polecana dla osób po makijażu permanentnym, który nie będzie odnawiany w celu pielęgnacji naturalnego włosa oraz osiągnięcia idealnego napigmentowania. Henna pudrowa wykonywana jest nie tylko w obszarze występowania włosków, ale także na skórze. Utrzymuje się jedynie na komórkach naskórka, a więc złuszcza się razem z nim.

Oferta szkolenia dostepna pod linkiem: HENNA PUDROWA

Laminacja brwi

Niewątpliwie największym hitem wśród zabiegów stylizacji brwi jest ich laminowanie. Laminacja pozwala na średnio-trwałą zmianę ułożenia włosków brwi. Jeśli brwiom dalece do perfekcyjnych, a włoski są niesforne lub rosną nieregularnie, to laminowanie brwi jest zabiegiem idealnym. Dodatkowym atutem wykonywania tego zabiegu jest intensywna regeneracja i odżywienie brwi.

Oferta szkolenia dostepna pod linkiem: LAMINACJA BRWI

Lifting i laminacja rzęs

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Natomiast laminacja polega na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki. Lifting i laminacja rzęs to idealny zabieg dla zapracowanych kobiet lub takich. Sprawdzi się również u tych z Was, które mają dość zalotek, rozmazanego tuszu pod oczami lub chcą, aby ich rzęsy cały czas wyglądały idealnie. Ogromnym atutem liftingu i laminacji jest to, że nie trzeba powtarzać zabiegu w określonym czasie. Rzęsy nie sprawiają kłopotu, jak to się ma w przypadku nieuzupełnianych rzęs przedłużonych.

Oferta szkolenia dostepna pod linkiem: LIFTING I LAMINACJA RZĘS

 

Prowadzący na kursach

Zajęcia z henny pudrowej, laminacji brwi, liftingu i laminacji rzęs poprowadzi doświadczona kosmetyczka, która w branży beauty działa już od 7 lat. Posiada dyplom technika usług kosmetycznych oraz przygotowanie pedagogiczne. Dodatkowo ciągle podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych. Od 2015 roku współpracuje z naszym Ośrodkiem w kwestii prowadzenia zajęć na kursach tematycznych. Właścicielka salonu kosmetycznego.

 

Zapisy na szkolenia

Osobą do kontaktu w sprawie organizacji szkoleń z henny pudrowej, laminacji brwi, liftingu i laminacji rzęs jest Katarzyna Nalbach:

telefon: 87 520 26 35
mail: k.nalbach@zdz.bialystok.pl

Zapisów na powyższe szkolenia można dokonać przez naszą stronę internetową.