Olecko

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Aktualności

Animator zabaw dla dzieci

Animator zabaw dla dzieci OKZ Olecko

Uwielbiasz oddawać się beztroskim wariacjom z maluchami
i zastanawiasz się, jak to połączyć z życiem zawodowym?
A może jesteś studentem, który chciałby dorobić spędzając czas na zabawie?

Animator zabaw dla dzieci to osoba, która w głębi duszy sama jest dalej dzieckiem. Potrafi oddać się beztroskiej zabawie, umie się wygłupiać, nie zważając na to "co inni powiedzą". To również świetny kompan, który natychmiast nawiązuje kontakt nie tylko z dziećmi. A do tego wszystkiego sprawiedliwy sędzia, który załagodzi wszelkim konfliktom.

Jeśli czujesz, że to mowa o Tobie, to jesteś na właściwej drodze do zostania animatorem zabaw dla dzieci.

Jak zostać animatorem zabaw?

Wystarczy wiedzieć co zrobić, aby na buzi dziecka pojawił się uśmiech. Trudne? Nie dla uczestników profesjonalnego szkolenia Animatora zabaw dla dzieci.Ukończenie kursu animatora przygotuje Ciebie do pracy z dziećmi oraz przyuczy do wykonywania zawodu animatora. Nasi wykładowcy przekażą całą swoją wiedzę w zakresie prowadzenia zabaw i animacji dla dzieci.W przeciągu zaledwie jednego weekendu, siedząc wygodnie w domu zdobędziesz nowy zawód.

Masz zaświadczenie o ukończeniu kursu animatora i co dalej?

Mając profesjonale przygotowanie do wykonywania zawodu animatora zabaw dla dzieci po ukończonym kursie możesz od razu podjąć pracę m.in.w:

  • ośrodkach wczasowych, turystycznych, sanatoryjnych,
  • świetlicach środowiskowych,
  • klubach sportowych,
  • domach kultury,
  • centrach odnowy biologicznej3,
  • hotelach,
  • parkach rozrywki,
  • biurach podróży – na koloniach, zimowiskach czy obozach,
  • salach weselnych.

To tylko niektóre z możliwości. Możesz również otworzyć własną działalność i świadczyć usługi animatora zabaw.

Czego Ciebie nauczymy?

Program kursu animatora zabaw dla dzieci został przygotowany przez doświadczoną i kompetentną kadrę na postawie Rozporządzenia MEN z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz Informacji o zawodzie Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego opracowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Departament Rynku Pracy.

Szkolenie animatora opiera się przede wszystkim na zajęciach warsztatowych. Teoria jest jedynie krótkim wstępem, na którym dokładnie poznasz na czym polega praca animatora zabaw dla dzieci. Następnie nasz trener krok po kroku pokaże jak zrobić niezwykłe malowidło na twarzy lub rączce dziecka, jak zwinąć balonik, aby wyszedł z tego piesek, jak wyczarować ze zwykłego płynu piękne bańki mydlane.

Jakie są korzyści z posiadania Zaświadczenia ZDZ?

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku to niewątpliwie lider w branży szkoleń zawodowych na terenie Polski północno-wschodniej. Jako stowarzyszenie o charakterze edukacyjnym działamy od 1945 roku. Głównym celem działalności firmy jest kształcenie osób dorosłych w różnych specjalnościach w formach kursowych. W 2003 roku jako pierwsza instytucja szkoleniowa w regionie  wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001 w działalności kursowej i szkolnej.

Uczestnicząc w szkoleniach w ZDZ w Białymstoku masz pewność, że otrzymane u nas zaświadczenia są niepodważalnym potwierdzeniem uzyskanych kompetencji, kwalifikacji czy innych uprawnień.

Potrzebujesz więcej informacji na temat animatora zabaw dla dzieci?

W naszej zakładce Oferta Szkoleń znajdziesz dodatkowe informacje na temat kursu animatora zabaw dla dzieci, sposobu organizacji zajęć oraz cenie szkolenia.

 

Kurs animatora zabaw dla dzieci

 

Animator zabaw dla dzieci 7 ZDZ Olecko